Znaki drogowe

Metalowe znaki drogowe

Metalowe znaki drogowe otaczają nas na każdym kroku. Z tego typu materiału wykonywane są zarówno znaki ostrzegawcze, zakazu, informacyjne, nakazu i inne. Odpowiadając na potrzebę rynku postanowiliśmy zaproponować naszym klientom certyfikowane metalowe znaki drogowe. W naszej ofercie prezentujemy znaki drogowe odpowiadające...

Metalowe znaki drogowe

Metalowe znaki drogowe otaczają nas na każdym kroku. Z tego typu materiału wykonywane są zarówno znaki ostrzegawcze, zakazu, informacyjne, nakazu i inne. Odpowiadając na potrzebę rynku postanowiliśmy zaproponować naszym klientom certyfikowane metalowe znaki drogowe. W naszej ofercie prezentujemy znaki drogowe odpowiadające normom wymaganym przez obowiązujące przepisy prawa. Oprócz samych metalowych znaków proponujemy profesjonalne akcesoria montażowe oraz podstawy pod znaki.

Znaki drogowe na każdą drogę

Znaki metalowe są niezwykle trwałe, dlatego przez długie lata utrzymują wyrazistą kolorystykę oraz kształty. Nasze znaki drogowe z powodzeniem wykorzystywane są na drogach gruntowych, krajowych, wojewódzkich czy prywatnych posesjach.

Wysoka jakość znaków

Jesteśmy producentem znaków drogowych, który dba przede wszystkim o jakość wykonywanych produktów. To dlatego do wyrobu znaków wybieramy zawsze tylko najlepsze materiały oraz trwałe kolory. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych metalowych znaków drogowych.

Więcej

Znaki drogowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Znaki ostrzegawcze

  Znaki ostrzegawcze na sprzedaż

  Odpowiadając na potrzeby rynku postanowiliśmy wprowadzić do sprzedaży wszystkie rodzaje znaków ostrzegawczych. Proponujemy nie tylko korzystne ceny, ale także produkty spełniające wszelkie wymagania.

  Normy znaków ostrzegawczych

  Znaki ostrzegawcze wykonywane są zazwyczaj w wyrazistych kolorach, najczęściej żółci czy czerwieni. Mają rzucać się w oczy, być widoczne i skutecznie informować o zagrożeniu. Wszystkie znaki ostrzegawcze na sprzedaż wykonane są szczegółowo według wytycznych wydanych przez IBDIM. Całość wykonujemy z ocynkowanej blachy. Stosujemy wyraziste grafiki, żywe kolory dokładnie odpowiadające normom. Tył znaków ostrzegawczych na sprzedaż pomalowany jest szarą farbą zabezpieczającą.

  Znaki o różnych rozmiarach

  Posiadamy różne wielkości znaków ostrzegawczych na sprzedaż. Dzięki temu można je bez problemu dopasować do każdego rodzaju dróg w Polsce. Nasze znaki są czytelne i funkcjonalne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Znaki zakazu

  Producent znaków zakazu

  Jesteśmy firmą, która proponuje swoim klientom wysokiej jakości znaki drogowe. Poniżej prezentujemy całą gamę znaków zakazu na sprzedaż, które są nieodzownym elementem organizacji ruchu na polskich drogach. Jako producent możemy zaproponować naszym klientom produkty w niskich cenach.

  Dobra jakość materiałów

  Wszystkie nasze znaki na sprzedaż, także zakazu, wykonane są z wytrzymałych materiałów. Dzięki użyciu ocynkowanej blachy oraz innowacyjnym sposobom malowania, produkty przez długi czas zachowują swój pierwotny stan.

  Certyfikowane znaki zakazu na sprzedaż

  Nasze znaki z powodzeniem używane są na polskich drogach. Jesteśmy producentem, który posiada wszelkie certyfikaty umożliwiające funkcjonowanie znaków w przestrzeni drogowej. Znaki zakazu, które proponujemy, są zgodne z normami wymaganymi w Polsce pod względem wymiarów czy kolorystyki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znaków zakazu. Dzięki dużej różnorodności nasze znaki można używać na różnych rodzajach dróg i posesji. Jesteśmy producentem dbającym szczególnie o jakość wykonywanych przedmiotów.

 • Znaki informacyjne

  Znaki informacyjne na sprzedaż

  Znaki informacyjne to jedne z najczęstszych rodzajów oznakowania, które można spotkać na każdej ulicy czy posesji. W ich barwach dominuje kolor niebieski oraz biel. W naszej ofercie polecamy wysokiej jakości znaki informacyjne na sprzedaż, wykonane z wytrzymałych materiałów.

  Wytrzymałość i precyzja

  Każdy znak informacyjny dostępny w naszej ofercie wykonany został w wytrzymałej blachy, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz, mróz czy silne słońce. Proponujemy sprzedaż na korzystnych warunkach oraz produkty odpowiadające obowiązującym w Polsce normom i przepisom.

  Nasza oferta znaków informacyjnych

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znaków informacyjnych na sprzedaż. Posiadamy produkty, które doskonale spisują się na polskich drogach, wprowadzając ład i porządek. Nasze znaki są przejrzyste, posiadają bardzo wyraziste grafiki i odporne kolory. Prowadzimy sprzedaż dla firm i osób indywidualnych.

 • Znaki nakazu

  Znaki nakazu na sprzedaż

  Znaki drogowe wpływają na bezpieczeństwo na drodze i odpowiednią organizację ruchu. Istnieje pięć wielkości znaków, które zgodnie z przepisami ustawia się w odpowiednich miejscach. Zapewnia to maksymalną funkcjonalność oraz prawidłową widoczność. Chcemy zaproponować naszym klientom sprzedaż znaków nakazu w dobrej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Znaki nakazu

  Wszystkie znaki, które proponujemy, wykonane są z odpowiedniej grubości blachy aluminiowej. Całość jest ocynkowana, co gwarantuje jej trwałość. Tył znaków zabezpieczamy farbą proszkową w szarym kolorze. Każdy znak nakazu na sprzedaż spełnia wszystkie wymagania dyktowane przez aprobatę techniczną IBDIM.

  Sprzedaż na korzystnych warunkach

  Wyróżniamy się bogatą ofertą znaków na sprzedaż oraz przystępnymi cenami. Posiadamy znaki o różnej wielkości, dostosowane do różnego typu dróg w Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znaków nakazu na sprzedaż.

 • Znaki kierunku i...
 • Tabliczki do znaków

  Tabliczki do znaków drogowych

  Tabliczki do znaków drogowych to dodatkowe informacje umieszczone pod tarczą standardowych znaków. Wskazują zazwyczaj zakres obowiązywania danej informacji zawartej na znaku. W Polsce tego typu tabliczki mają zazwyczaj prostokątny kształt z czarnym obrazem oraz tłem odpowiadającym grupie znaków, do którego się odnosi.

  Wysoka jakość tabliczek

  Tabliczki do znaków, dostępne w naszej ofercie, odpowiadają przepisom obowiązującym w naszym kraju. Produkujemy tabliczki o odpowiednich wymiarach, kolorystyce oraz grafikach. Wszystkie tabliczki do znaków drogowych, które proponujemy, wykonane są z wytrzymałych materiałów, odpornych na działanie czasu i niekorzystne warunki atmosferyczne. Stawiamy na dużą różnorodność, by móc zaoferować naszym klientom najwyższej jakości produkty.

  Europejskie normy

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem certyfikowanych tabliczek do znaków drogowych. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz produkty odpowiadające wszelkim normom.

 • Znaki szlaków rowerowych
 • Znaki przed przejazdami
 • Znaki uzupełniające
 • Akcesoria montażowe
 • Podstawy pod znaki